Быстро найти нужную модель

Отзывы

Рожева Пані
пятница, января 22, 2016 - 07:04
Купувала тут батарейку до нетбуку. Претензій немає, тримає як і раніше. Консультанти приємні хлопці.
Тема
понедельник, января 18, 2016 - 10:23
Всем рекомендую этот сайт – товар годный. Во всяком случае адаптер к Асусу работает не хуже родного.
Сергей
воскресенье, января 17, 2016 - 15:43
С прошедшими, друзья. Согласен с ПаномБогданом – менять отдельные элементы аккумулятора смысла нет. Трудно добиться одинаковых показателей для всех 9-12 элементов. Поэтому я тоже не мудрствуя лукаво, приобрел здесь недорого батарею к Компаку. Все работает отлично.
Владимир
среда, декабря 30, 2015 - 10:16
Всех с наступаючим. Случайно сейчас попал к вам на сайт и решил заодно поздравить. Недавно заказывал у вас батарею к НР, так что почему бы не поздравить хороших людей. Аккум вошел как влитой, работает исправно – зарядка у ноута как когда-то из магазина). Отмечу оперативную доставку. Успехов вам в новом году.
ПанБогдан
суббота, декабря 12, 2015 - 11:03
Доброго дня. всім хто думає , що калібруванням можна воскресить батарею , скажу : і не думайте про це . ефективність можна збільшити на 10-15 % . виручає як тимчасовий захід . це на власному досвіді . теж саме стосується кап . ремонту батареї - міняти треба все елементи , а це вже чималі гроші . краще купити нову батарею , як я і зробив . спасибі консультантам за оперативну доставку . сильно страждати НЕ довелося . акумулятор до мого Асер підійшов як рідний . всім удачі
Егор
понедельник, декабря 7, 2015 - 00:00
Привет. Никогда не понимал людей, использующих к ноуту внешнюю клавиатуру – штатная меня вполне устраивала. Пока не попробовал! Скептикам – во-первых, это безумно удобно, а во-вторых, редко, когда клава ноута включает в себя столько удобных функций. Спасибо консультантам этого сайта за наводочку).
Григорий
вторник, ноября 24, 2015 - 00:00
Здравствуйте! Обещал ребятам оставить отзыв – обещание выполняю. Батарею на АСУС получил в целости и сохранности. Дата производства – свежая, поэтому уверен, что прослужит долго. Сейчас две недели и полет нормальный. Ноут держит зарядку как с нуля. Качество батареи меня полностью устраивает.
Митяй
среда, ноября 4, 2015 - 00:00
Брал тут аккум к Асеру. Так что годный сайт – рекомендую.
Любчик
воскресенье, октября 11, 2015 - 23:00
Всім привіт. Брав тут адаптер до ноуту НРРаніше якось не замислювався про неоригінальний, але з нинішнім доляром переплачувати за торгову марку якось не хочетьсяЯк і очікувалося, зарядка ідеально підійшлаПотрібно бути практичним в наш часПС. Мало не забув: хлопці, спасибі за якісну річ
Віка
среда, октября 7, 2015 - 23:00
Добрий день. Я працюю в страховій. З першого дня мріяла про нову клавіатурі, тому що відразу помітила, що швидко втомлююсь. І та дівчинка, яка працювала до мене попереджала, що клава нікуди не годиться. Ну хоч монітор нормальний.Я насамперед до начальства, і пішло-поїхало: спершу служебку накатала поч. відділу. Та - на директора філії, а директору не до нас. І ось відправили мене в головний офіс на тренінг, і коли відпрацьовували конфліктні ситуації в колективі, я була в парі з найголовнішим шефом Компанії. Ну, користуючись нагодою, почала йому про негідну клавіатуру засовувати. У підсумку, Шеф прилюдно пообіцяв мені нову клаву), і дозволив вибрати самій. Тут я і знайшла собі відповідний інструмЕнт. Особливо порадувало, що оплатити можна по безналу. Дякую вашим консультантам за розумні рекомендації.
Добавить отзыв
 
Для вас будет сгенерирован синоним. Если вы хотите задать собственный синоним, отключите эту опцию.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.

Последние поступления

Емкость: 4400mAhr
Цвет: черный
1 094 грн.
Емкость: 5200mAhr
Цвет: черный
806 грн.
Емкость: 5200mAhr
Цвет: черный
1 238 грн.